pomoc techniczna  rubikon.pl
 25 lipca 2024 informacjenasza ofertanasz cennikpomoc  

  identyfikator

  hasło

bezpiecznie połączenie SSL


kupując usługi w pakiecie - oszczędzasz...


Kwestia prywatności danych powierzanych rubikon.pl

Wszelkie powierzane dane podczas rejestracji oraz korzystania z uslug rubikon.pl, posłużą jedynie w celu realizacji zamówionej usługi. Nie udostepniamy, wynajmujemy lub odsprzedajemy żadnych przekazanych danych innej firmie. Także nie udostępniamy adresów poczty elektronicznej w celu przesyłania informacji przez inne firmy. Czasami przesyłamy informacje na konta poczty elektronicznej naszych użytkowników, jednak zawsze dotyczą one rubikon.pl lub zamówionych usług. W przypadu realizacji części lub całości zamówionej usługi przez inną firmę (na przykład rejestracja domeny) udostępnimy jedynie niezbędne dane.

Użytkownicy rubikon.pl posiadają prawo do wglądu do wpisanych danych oraz do ich zmiany korzystając z formularzy dostępnych w centrum administracyjnym.

Wszystkie dane niezbędne do dokonania płatności za pomocą karty płatniczej zostaną zaszyfrowane i bezpiecznie przesłane korzystając z połączenia SSL (Secure Sockets Layer). Rozliczanie kart płatniczych dokonywane są poprzez firmę Polcard, największe na polskim rynku centrum autoryzacyjno-rozliczeniowe kart płatniczych.

 informacje | prawa | prywatność | mapa serwisu © 2024 rubikon.pl