pomoc techniczna  rubikon.pl
 25 lipca 2024 informacjenasza ofertanasz cennikpomoc  

  identyfikator

  hasło

bezpiecznie połączenie SSL


na czas urlopu możesz uruchomić autoresponder


INFORMACJE : Płatności

rubikon.pl nie pobiera opłat za pierwsze 14 dni korzystania z usługi ani za jej założenie. Podczas darmowych 14 dni można w każdym momencie zrezygnować z zamówionej usługi nie ponosząc żadnych kosztów. Założenie i uaktywnienie usługi odbywa się automatycznie natychmiast po poprawnym wypełnieniu odpowiedniego formularza na stronach rubikon.pl.

W dniu założenia usługi do użytkownika wysyłana jest zwykłą pocztą faktura pro-forma. Fakturę można także samemu wydrukować, pobierając ją z centrum administracyjnego w formacie PDF. W przypadku nie otrzymania należności lub dowodu wpłaty w terminie 14 dni od założenia usługi, konta zostaną automatycznie zablokowane. Brak otrzymania należności przez kolejne 14 dni spowoduje zamknięcie usługi i rozwiązanie umowy z użytkownikiem. Data otrzymania pełnej należności jest traktowana jako dzień zapłaty.

Należności za usługi można regulować przelewem, przekazem pocztowym lub kartą kredytową. Akceptujemy również stałe zlecenia na okresowe obciążanie karty kredytowej użytkownika należnością za usługi. Ostatnia metoda jest najbardziej odpowiednia dla użytkowników wnoszących opłaty miesięczne. Odpowiednie formularze i wykaz świadczeń oraz płatności są dostępne w centrum administracyjnym.

Należność nie może być uiszczona częściowo lub za inny okres niż wymieniony na fakturze pro-forma. Usługi są oferowane na okres miesiąca lub roku. Okres wnoszenia płatności można zmienić na następne okresy kontaktując się z Biurem obsługi Klienta pod numerem telefonu 022 33 70 700.

Płatności przelewem bankowym lub przekazem pocztowym należy dokonywać na konto:

Warsaw Data Center Sp. z o.o.
Bank: Volkswagen Bank Polska S.A.
Numer konta: 20 2130 0004 2001 0226 3937 0003

Prosimy o korzystanie z załączonego wraz z fakturą pro-forma formularza przekazu lub o podanie na przelewie/przekazie numeru pro-forma oraz numeru użytkownika.

Dodatkowe informacje na temat płatności można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta pod numerem telefonu 022 33 70 700. informacje | prawa | prywatność | mapa serwisu © 2024 rubikon.pl