pomoc techniczna  rubikon.pl
 25 lipca 2024 informacjenasza ofertanasz cennikpomoc  

  identyfikator

  hasło

bezpiecznie połączenie SSL


większość problemów rozwiążesz posługując się naszą "pomocą techniczną"


INFORMACJE : Krótko o nas

Ponad trzy lata temu jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy pocztę elektroniczną dla osób korzystajacych z Internetu przez bezpłatny numer TP SA. Zdobyła ona znaczną popularność -- mamy już wiele tysięcy zadowolonych klientów. Z biegiem czasu wielu z nich zaczęło skarżyć się na trudności z dostępem do Internetu poprzez TP SA. Dlatego, działając w oparciu o koncesję Ministra Łączności, zaproponowaliśmy własny, ogólnopolski numer dostępowy.

Jako jedyni w Polsce, oferujemy po tak atrakcyjnej cenie pełen zestaw usług. Otrzymasz wszystko, co oferuje Internet: pocztę elektroniczną, grupy dyskusyjne, własną stronę WWW. własny adres Internetowy, kompletne oprogramowanie, pozwalające w pełni wykorzystać możliwości Serwisu Rubikon. Inni muszą za to dodatkowo płacić. Co ważne, nie musisz być specjalistą od komputerów: konfiguracja naszych usług jest maksymalnie uproszczona.

Spróbuj już dziś! Żeby przekonać Cię o jakości naszych usług, proponujemy 14 dniowy darmowy okres próbny. Wystarczy wypełnić formularz, który automatycznie uaktywni wybrane usługi. Dzięki serwisowi Rubikon podróż po Internecie będzie prawdziwą przyjemnością. informacje | prawa | prywatność | mapa serwisu © 2024 rubikon.pl