pomoc techniczna  rubikon.pl
 16 czerwca 2024 informacjenasza ofertanasz cennikpomoc  

  identyfikator

  hasło

bezpiecznie połączenie SSL


na czas urlopu możesz uruchomić autoresponder


INFORMACJE : Infrastruktura

W celu utrzymania usług świadczonych naszym klientom wykorzystujemy klaster składający się z dziewięciu jedno oraz dwu proceserowych serwerów zbudowanych na podstawie platform serwerowych firmy Intel. Serwery wykorzystują procesory o prędkości do 3,0GHz, pamięci ram do 4GB oraz zdalną macierz dyskową o pojemności 1,5TB.

Dzięki infrastrukturze Warsaw Data Center korzystamy z licznych łączy do operatorów krajowych i zagranicznych oraz szybkiej sieci szkieletowej. Suma przepustowości łączy które wykorzystują serwery rubikon.pl to 2Gb/s.

Nasz serwer grup dyskusyjnych udostępnia wszystkie grupy z hierarchi pl.* i jest jednym z najczęściej odwiedzanych serwerów w Polsce. W celu ciągłej aktualizacji danych, wymieniamy informacje z serwerami grup dyskusyjnych trzech innych wiodących operatorów polskich.

Współpraca z czołowymi producentami sprzętu sieciowego oraz platform serwerowych, firmami: Intel, Extreme Networks oraz CISCO, pozwala nam na świadczenie wysokiej jakości usług po bardzo atrakcyjnej cenie. Liczne serwery, zabezpieczenia energetyczne, systemy monitoringu, klimatyzacja, regularne kopie bezpieczeństwa oraz własne systemy zabezpieczeń pozwalają nam na zapewnienie ciągłości świadczonych usług nawet w sytuacjach kryzysowych.


 informacje | prawa | prywatność | mapa serwisu © 2024 rubikon.pl